Dámské kozačky mohou být také sexy


Nejsou kozačky jako kozačky

Kdybyste se zaměřili na některé starší české filmy z doby socialismu, zejména televizní inscenace, objevíte tam téma ženské touhy obouvat vysoké zimní kozačky a spolu s nimi norkový kožich. Kombinace kozaček a kožichu působí sice elegantně a mnoho žen si toužilo tento sen dopřát i za cenu velmi vysoké finanční částky, ale ruku na srdce, není vám líto těch usmrcených norků a králíků, a také hospodářských zvířat na výrobu kožené obuvní usně?

dívka v kozačkách

V současné době existuje mnoho módních zimních svršků, které konkurují kožichům, a co se týče kozaček, můžete si pořídit třeba Pleaser Gogo. Vyrábí se ze syntetických materiálů, například kombinace PVC a polyuretanu, nejde tedy o koženou obuv. Materiál je pochopitelně zdravotně nezávadný, takže tím splníte sen nejedné ženě a dívce a zároveň umožníte našim zvířecím kamarádům svobodně žít.

dámské kozačky

Když kozačky, tak barevné

Hnědá, černá a bílá – to už tady bylo, ale vy byste mohly okouzlit partnera nebo někoho jiného pestrými pastelovými barvami. Technologie výroby dámské obuvi to umožňuje, tak proč toho nevyužít ve svůj prospěch? Zalíbit by se vám mohla třeba žlutá, červená, fialová, růžová, hráškově zelená a nebesky modrá. Zajímavě vypadá i stříbrná nebo zlatá.

Když kozačky, tak sexy

Mohli byste to také vyzkoušet – postavte doma vedle sebe vysoké gumové holinky a sexy Pleaser kozačky a již na první pohled bude patrné, které z nich na vás působí jako sexy obuv. V tomto případě to znamená vyšší podpatek, který zvedá chodidlo do výšky a umocňuje jeho osobitou krásu, a zároveň těsně upnutý tvar horní části boty obepíná ženské lýtko, čímž přesně kopíruje sexy křivky ženských nohou. Je zkrátka obrovský rozdíl navodit sexuální vzrušení v gumovkách a v sexy kozačkách, přitom jde z hlediska obuvnického materiálu o podobná řešení.