Snění nás v životě může dotáhnout mnohem dál


Snění prostě patří k člověku. Určitě jste si někdy zamysleli nad tím, že byste si třeba lehli do postele. Jak člověk často přemýšlí, tak se popravdě přiznám, že já to tak prostě mám. Protože já, když lehnu do postele, tak prostě jsem ten typ, že já prostě přemýšlím, a než usnu, tak to prostě trvá minimálně hodinu. Protože ta hodina opravdu mi přináší to, že když ležím v klidu, tak prostě přemýšlím a sním o tom, co bych si v životě přála. Samozřejmě, vzhledem k tomu, že u nás doma už to máme takové horší a už máme opravdu i ten opotřebený nábytek, tak je to pro nás takové náročnější.

Peníze

Takže já opravdu hodně přemýšlím a sním o tom, že si konečně zrekonstruujeme s manželem dům. Prostě opravdu můžu říct, že to přemýšlení, a to snění opravdu člověka i bolí, protože je to až zatěžující pro toho člověka, když takhle prostě člověk přemýšlí. Na druhou stranu opravdu člověk přemýšlí nejlíp, když si lehne do postele. Aspoň já to tak mám, takže pokud přemýšlíte, tak opravdu si vyzkoušejte lehnout do té postele, protože tím vymyslíte i mnohem víc věcí a rozhodně toho bude mnohem víc, než si myslíte.

Peníze

Protože opravdu, když ležíte takhle v klidu, tak vás napadají různé myšlenky. Jako napadlo mě, vzhledem k tomu, že s manželem prostě máme i nějakou půjčku, tak jsem se rozhodla, že asi neuspějeme v bance. Tak jsem se rozhodla vzít si nebankovní americkou hypotéku. Popravdě vám můžu říct, že tahle nebankovní hypotéka mě opravdu hodně změnila. Protože opravdu díky ní si rekonstruujeme domeček. A můžu vám říct, že opravdu jsem strašně spokojená, protože nikdo se nás neptal na to, na co peníze využijeme, a nikdo se nás neptá na to, proč jsme půjčku potřebovali. A je to opravdu super, takže jedině vřele doporučuji. A věřte, že díky této půjčce budete snít o mnohem lepších věcech a už nebudete tak stresovaní a budete líp usínat. Jako teď já.