Zvýšit testosteron můžete i jednoduše a levně


Namísto Viagry adaptogeny

Jak koupit Viagru je obvyklý dotaz, s nímž se ani netají mnoho mužů na celém světě. Obchází svého lékaře a diskrétně nakupují výrobky, které ani Viagrou být nemusí, a pokud jsou, riskují tím svůj vlastní život. Viagra by se bez předpisu užívat neměla pro své některé i velmi závažní vedlejší účinky.

těhotná žena

Ti prozíravější se Viagře raději vyhnou a pořizují adaptogenní rostliny, jako je Kotvičník nebo Maca peruánská, ty se totiž zaměřují na prvotní příčinu poklesu testosteronu, a tou nejčastěji bývá chronický stres. Adaptogeny navodí ztracenou hormonální rovnováhu, posilují tvorbu testosteronu a zároveň fungují jako přirozené přírodní afrodiziakum. Máte pak k dispozici něco zdravého, výživného, posilujícího a bezpečného.

milenci u moře

Pátrejte více po svých erotogenních zónách

Ke zvyšování tvorby testosteronu přispívají i vaše těla, jen vědět, jak je správně využít. Velkým problémem současné doby je nedostatek času na milování, a to vás může přivést až ke ztrátě erekce a chuti na sex ze strany obou partnerů. V časovém presu se pak milování odbývá na dráždění klitorisu a bradavek a rychlé zasunutí penisu do pochvy, a žena z takového styku nemívá skoro nic.

Vyhraďte si alespoň hodinu na sexuální zážitek a klidně i na úkor sledování televize a brouzdání po Internetu, objevte na svém těle erotogenní zóny o nichž nevíte, nebo jste na ně již zapomněli. Poradíme vám, které jsou nejsilnější, a s nimiž lze docílit mnohdy i orgasmu.

Chodidla – o chodidlech je známo, že reflexní masáž je tou nejlepší masáží, jakou si můžete dopřát. Jestliže chodidla jemně laskáte prsty, jazykem i zuby, vyvolá to velmi intenzivní pocity blaženosti a rozkoše.

Třísla, podpaží a podkolenní jamky – jemné hlazení, okusování a lechtání těchto míst je velmi vzrušivé a připravuje organismus na pohlavní styk. Ten pak může být velice něžný a zároveň vášnivý.

Pupík – pokuste se zpočátku velmi lehounce dráždit prstem pupík (platí to pro muže i ženy), a pokud je vám to příjemné, využijte svého nehtu a zanořujte jej hlouběji do středu pupíku, do centra po bývalé pupeční šňůře. Je to jedna z nejsilnějších energetických zón a přispívá k velmi intenzivnímu orgasmu.