Jednorázovky – jejich výhody a nevýhody


Jednorázové elektronické cigarety představují takový mezikrok mezi kouřením a vapováním. Prodávají se všude. V trafikách, na benzinových pumpách, dokonce v některých supermarketech. A samozřejmě v obchodech, kde seženete všechno, co se týká elektronických cigaret. Na jednorázových cigaretách je skvělá jejich jednoduchost. Nepotřebujete k nim nic dalšího. Jednoduše si je koupíte, vyndáte z obalu a začínáte kouřit. Vlastně vapovat. I když jsou jednorázové, pořád se jedná o elektronické cigarety, a ty se nekouří, nýbrž vapují.

vapování

V dnešní době je seženete od desítek různých značek a v několika desítkách různých příchutí. Záleží na vás, jaké dáte přednost. Malina, jahoda, zelené jablko, kolová příchuť, ananas, mango, kiwi, banán, liči, grapefruit, mix ovoce, cukrová vata, jahodová zmrzlina, citrónový dort a mnoho dalších. Můžete vyzkoušet tolik příchutí, kolik jenom chcete.

Jednorázové elektronické cigarety vám dávají skvělou možnost otestovat si, jestli vapování bude něco, co vám bude vyhovovat. I když základní sety elektronických cigaret nejsou nijak drahé, pořád je pro vás nejlevnější možností koupit si jednu jednorázovou cigaretu a vyzkoušet si to. Pozor, hodně jednorázových elektronických cigaret obsahuje místo nikotinu nikotinovou sůl. Spousta vaperů jí dává přednost před nikotinem, ovšem některým způsobuje dráždění v krku a nevyhovuje jim.

vaping

Mají ovšem také vlastnost, kterou může někdo považovat za nevýhodu. Jednorázové elektronické cigarety jsou plněny náplněmi, které mají velmi silnou chuť. Jsou výrazné a sladké. Proto je spousta lidí má v oblibě. V obyčejných elektronických cigaretách nebo podech tak výrazné chuti většinou nedosáhnete. Proto můžou být pak lidé zklamaní, když si koupí normální elektronickou cigaretu a necítí z ní tak silnou chuť, jako z jednorázové elektronické cigarety.