Krásní králíčci


Podle mého názoru jsou lidé, kteří mají opravdu hodnÄ› rádi zvířata. A potom jsou tady samozÅ™ejmÄ› ale také lidé, kteří nemají rádi zvířata a radÄ›ji žijí takhle sami doma, buÄto s dÄ›tmi nebo s rodinou, ale beze zvířat. A já si myslím, že opravdu je vÄ›decky dokázáno, že lidé, když žijí se zvířaty, tak zvířata jim prý prodlužují život. A prý také dokonce lidé trpí ménÄ› nemocemi a nebo různými alergiemi, když mají doma nÄ›jaká zvířata. A já si vzpomínám, že když jsem byla malá, tak jsem také doma mÄ›la dvÄ› koÄky a také dva psy a dokonce také jednoho kÅ™eÄka.

KrálíÄky máme doma.

Musím uznat, že mÄ› to opravdu hodnÄ› bavilo a právÄ› jako dospÄ›lák, kdy mám také už svou rodinu, tak jsem vůbec nezanevÅ™ela na to, abych nemÄ›la doma nÄ›jaké zvíře. A protože moje dÄ›ti chtÄ›ly vždycky zakrslého králíka, tak jsem si Å™ekla, že nevidím žádný důvod, proÄ bych jim právÄ› zakrslého králíÄka nepořídila. Musím uznat, že jsem opravdu ráda, že tohohle králíÄka jsme si pořídili. Je s ním opravdu veliká zábava, i když také mnoho lidí mi stále dokola opakuje, že prý tohle nebyl dobrý nápad, protože prý až dÄ›ti vyrostou, už nebudou mít o zakrslého králíka vůbec žádný zájem.

KrálíÄci jsou rozkoÅ¡ní.

Já sice chápu, že králík tÅ™eba žije deset nebo patnáct let, ale zase na druhou stranu tenhle králíÄek zase zbude mÄ›, když dÄ›ti vylétnou z hnízda. A alespoň já doma budu mít nÄ›jakého zvířecího kamaráda a bude mi jedno, jestli je to pes nebo koÄka a nebo zakrslý králík. Já jsem si stejnÄ› říkala, že na stará kolena si pořídím jeÅ¡tÄ› nÄ›jaké pejsky. A tÅ™eba i dva malé pejsky z útulku a bude vystaráno. Opravdu nejsem ráda sama a tak vím, že až moje dvÄ› dÄ›ti odletí z rodinného hnízda, tak zůstanu s partnerem sama a nebo možná už úplnÄ› sama, to nevím, ale zajímalo by mÄ›, jestli jsou opravdu nÄ›jací lidé, kteří opravdu vážnÄ› nesnáší zvířata, že by si na nÄ› ani nesáhli. Myslím si, že takovéhle lidi už vůbec nejsou.