Mít bazén na zahradě je někdy k nezaplacení


Uvažujete o výstavbě zahradního bazénu? A měl by být zapuštěný pod úroveň země? A už víte, čím vám bude prospěšný kromě toho, že se do něj ponoříte, uděláte tu pár plaveckých temp a zkonzumujete zmrzlinový pohár?

kruh v bazénu

Pochytejte u bazénu déčko

Víte o tom, že v zimních měsících má mnoho obyvatel naší země deficitní příjem vitamínu D, známého jako sluneční vitamín? Vyplatí se zejména v této době přijímat déčko v tabletách (pozor ale na předávkování) a v létě se více slunit. Bazén na zahradě je k tomu naprosto ideální a vězte, že sluníčko opaluje i pod vodou. Nepřehánějte to ale s ochrannými krémy, protože ozonová díra nám není bezprostředně nebezpečná vzhledem k tomu, že se vyskytuje převážně nad jižní polokoulí. Mimochodem, napadlo vás zamyslet se nad tím, proč je právě tam, když největší míra znečištění a narušování přirozené ozonové vrstvy je nad polokoulí severní?

chlapec pod vodou

Zaskákejte si

Kdy jste si naposledy zaskákali do písku? Skoky do dálky bývají oblíbenou atletickou disciplínou již na základních školách a dopad na písečný povrch je velmi příjemný, ovšem to nic není proti skákání do vody. Proč si nezaskákat do bazénu, když je zapuštěný do země, a ten váš bude možná mít i přeliv? Nemusíte provádět zrovna vzorové šipky, klidně sebou plácněte na zadek, jde hlavně o ten pocit při doskoku a uvolněné endorfiny z fyzického pohybu.

Pomilujte se

Bazén k zapuštění do země Bazény Gluc je velice lákavým prostředím i pro milence. Sex v bazénu je velmi vzrušující, a pokud jste jej ještě nevyzkoušeli, vřele doporučujeme. Podmínkou je ovšem naprostá intimita, buďte pozorní, abyste se nestali terčem pomluv nebo obětí některých lovců senzací, co publikují své snímky nebo videa na sociálních sítích. Ideální je mít bazén v soukromí dostatečně zakrytý, anebo se milovat až po setmění, případně velmi brzy zrána, kdy mají muži v těle nejvíce testosteronu.