Používáte iPhone?


Ještě před pár lety bylo běžné že iPhone si mohl dovolit jen málokdo. V poměru s tehdejší průměrnou mzdou byl dražší než dnes. I model s označením 7 už je starší, ale stále ho používá spousta lidí. Na jedné straně jsou uživatelé, kteří neváhají a objednávají si nové modely ještě předtím, než jsou k dostání v prodejnách. Jde o opravdové fanoušky nebo o rozmazlené jedince, kteří posuzují společenský status lidí podle toho jaký mají telefon? To si musí posoudit každý sám. Pro někoho je to zcela zbytečné utrácení peněz, protože starší model funguje bez problémů.

iphone obal

Pozor – některé aplikace mohou fungovat na starších modelech omezeně a nebo nemusí fungovat vůbec. Průměrná doba podpory se udává na 5 let.

Jestli vám stačí naprosto základní aplikace a oceňujete především to, jak má iOS propracovanou ochranu před malware, určitě vám stačí telefon starý několik let. A pokud si ho chcete ještě nějaký ten pátek nechat, budete se muset snažit abyste si ho nerozbili. Nosíte na něm nalepené ochranné sklo? Pokud ne, možná už máte na displeji drobné i větší praskliny, které mohou ztížit ovládání telefonu i čitelnost textu.

obaly na mobil

I zadní kryt může ochránit mobil před poškozením těla telefonu. Zrovna model 7 má zadní část náchylnou na poškození, a tak je lepší nosit kryty na iphone 7. díky krytu získáte nový a jedinečný design svého telefonu, takže pokud už máte po krk jednolitého designu vašeho mobilu, můžete střídat kryty podle nálady. Kryt se může stát i výrazným módním doplňkem, a pokud si koupíte kryt s řetízkem, můžete ho nosit místo kabelky. Do krytu si dáte občanku a platební kartu a můžete vyrazit ven.

U nás najdete spoustu příslušenství k telefonům i hodinkám. Můžete si dopřát nové nabíječky, obaly a kryty nejen na telefony, ale i na hodinky nebo bezdrátová sluchátka AirPods. Vyberte si to nejlepší originální příslušenství za super ceny.