Zdravé zuby


Podle mého názoru každý člověk chce mít opravdu krásné, a hlavně zdravé zuby. Když jsem se takhle ptala doma a dělala jsem vlastně doma takový malý průzkum, jestli by někomu vadilo, kdyby třeba měl opravdu hodně žluté anebo zašedlé zuby, jestli by šli třeba na vybělení. Rodina chvíli tak chvíli přemýšlela a kroutila hlavou a přemýšlela, kolik by tohle asi stálo. Když jsem jim řekla, že třeba vybělení zubů stojí v průměru sedm nebo osm tisíc korun, tak se úplně zhrozili. Že by si raději nechali žluté zuby anebo zašedlé zuby, jenom aby nemuseli dávat tolik peněz. Nejhorší na tom je, že právě moje maminka má dva přední zuby vylomené.

Oprava zubů v ordinaci.

Ona měla úraz na kole, takže nyní ji čeká ještě operace a také potom ještě nové zuby. Moje maminka říká, že se z toho asi zblázní, protože ona musí platit asi třicet tisíc korun za opravu zubů a také vlastní za nové zuby. Zubaři jsou opravdu hodně drazí, ale já také mám vyhlédnutou jednu stomatologii v Praze, která je prý opravdu kvalitní a má vysokou úroveň. Já právě si dávám na zubech opravdu hodně záležet, a proto jsem ráda, že v Praze existuje stomatologie, která přistupuje ke svým zákazníkům opravdu s citem a také s respektem a také hlavně individuálně.

Nářadí u zubaře.

Já se navíc opravdu hodně bojím zubařů, ale dávám si na zubech záležet, takže chodím pravidelně ke stomatologovi v Praze https://clinicplus.cz/. Uznávám, že právě této pražské stomatologie mě oslovila ihned na první pohled. Navíc tam chodí dvě moje kamarádky a obě dvě mi řekly, že prý je to opravdu perfektní stomatologie v Praze a že je lepší opravdu nenajdu, takže jsem se tam domluvila schůzku. Potěšilo mě, že mě vzali. I když prý už neměli v plánu nabírat, ale mě nakonec ještě vzali. Také jsem si domluvila ihned bělení zubů, na to už jsem se těšila nejvíce, protože jsem přestala kouřit. A už rok a půl nekouřím. Tak jsem si řekla, že za ušetřené peníze si nechám vybělit zuby právě v této pražské stomatologii.