Kari Traa- super mikiny a svetry


Pohodlné svetry, příjemné mikiny z fajn materiálů. To jsou mikiny a svetry od firmy KARI THAA. Mikina kari traa je norská značka a patří právě mezi ty kvalitní. KARI THAA je módní značka pro ženy a dívky, které se rády oblékají sportovně. Které chtějí pohodlí. A také by rády, aby jim to slušelo. Holky dobře vědí, po čem jiné holky touží. Libo mít pěkný kousek přímo ze severu? Jednobarevné, kombinace více barev anebo různé motivy, výběr je dosti pestrý. Pro dívky a ženy je zde například příjemná fleecová mikina KARI TRAA THALENA FLEECE. Příjemné květinové motivy v zelinkavých odstínech se hodí pro chladnější dny v létě. Mikina je lehká a pohodlná. Protože holky vědí, po čem holky touží, navrhly tuto mikinu. Mikina má plocho švy a prostorné kapsy pro ruce.

mikina

Pokud máš ráda jednobarevnou fleecovou mikinou se zipem, ale nechce zip po celé délce, může se jí líbit například červená mikina KARI TRAA KAREN MIDLAYER FLEECE. Dívka v této mikině vypadá sportovně a štíhle. Perfektně padne! Mikina je moc příjemná na těle a krásně se do ní dá zachumlat. Umí příjemně zahřát a hodí se i do chladnějšího počasí. Je libo pohodlná a lehká mikina KARI TRAA DINA? Fleecový materiál je velmi příjemný na těle a dokonale zahřeje, dá se v něm pohodlně sportovat, ale také se v něm dá nádherně lenošit.

svetr

Elegantní bíločerný květinový potisk dodá super sexy LOOK! Tuhle mikinu také prostě musíš mít. Zip je po celé délce, takže se mikina dá úplně rozepnout. Nemáš ráda bíločernou kombinaci a raději něco světlejšího? Tak co třeba mikina KARI TRAA THALENA s romantickými květinovými motivy bílo růžovošedá? Pokud bys raději svetr, zkus například svetr KARI TRAA VOSS KNIT. Příjemná vlna tě skvěle zahřeje a během zimních sportů tento svetr využiješ. Lyže, brusle anebo jen procházky v zimní krajině. Zip je veden po celé délce a jelikož má svetr rolák, nemusíš si již brát žádnou šálu. Firma KARI TRAA – super mikiny a svetry pro dívky.