Skříně.


Víte, kde všude můžete mít doma skříně na míru? Je to naprosto jednoduché a my vám rádi k tomu něco povíme blíže. Taková vestavěná skříň je dělaná na zakázku a ve většině případů se nedá koupit v běžném nábytku. Je to nábytek, jak už vychází z názvu na míru. Tedy přesně do daného prostoru, který jste si zvolily. Nábytek si můžete navrhnout doma podle vašich představ. Stačí vám k tomu jen kousek papíru a obyčejná tužka. Podle svých představ si daný prostor proměříte a zkusíte si samy načrtnout nábytek, jak by měl vypadat. Nemusí to být žádné umělecké dílo, ale stačí jen rozeznat, co má být co.

skříně na míru

Například si můžete nechat udělat skříně na míru do koupelny, která je větší než obvyklé koupelny a proto se vám do ní vleze krásná skříň na dvě prostorná umyvadla, aby měl muž a žena každé své a ještě je tu prostor pro pěknou skříň od stropu až po zem, která bude zabírat celou jednu stranu koupelny. To je skvělé, když máte prostor, se kterým si můžete vyhrát. V takové skříni můžete schovávat, náhradní ručníky, koš na prádlo, než jde do pračky, nebo úklidové věci na čištění země, pracovních ploch, oken, koupelny a mnoho dalších. Takové prostory se rozhodně dají využít prakticky. Tak to jsme si uvedli hned jeden případ, kde můžete mít skříně na míru.

skříně na míru

Koupelny jsou jedny z nich. Mohou být malé i prostorné, podle toho jaké máte možnosti. I do malé koupelny se dá udělat nějaká praktická skříňka nad záchod nebo podél jedné zdi, s tím, že budou jen u stropu. Opticky si tak zmenšíte prostor, ale vytvoříte tak i místo na potřebné věci. Další místností může být ložnice, kde jsou potřeba skříně na oblečení a že ho není zrovna málo. Nemusíte být nákupní manijak, abyste měli doma více kusů oblečení. Jen když vezmete každé roční období, které si žádá jiné oblečení. Skříně na oblečení musí být prostorné a praktické. Dále pak chodba, dětský pokoj a další prostory. Dají se dát kamkoliv.