Máte rádi telefony od Applu?


Mít telefon je pro všechny dnes naprosto běžná věc. Ještě před pár lety to tak nebylo a mobil měl jen ten kdo si ho mohl dovolit. Ceny telefonů postupně klesly tak že si je může koupit už úplně každý, protože nejlevnější telefon koupíte už pod 500 korun. I dnes výrobci nabízí telefony v různých cenových relacích. Ani Apple v tomto není pozadu. U něj spíše natrefíme na kusy v řádech desítek tisíc korun, a proto lidé hodně využívají možnost nákupu repasovaných zařízení nebo levnějších modelů. Mezi levnější modely se řadí SE nebo mini. Pokud za iPhone nechcete dávat tolik peněz, poohlédněte se právě po nějakém repasovaném kousku, který je za zlomek ceny nového zařízení.

červený iphone

Lepší funkce
Samozřejmě i na poli mobilních telefonů platí, že čím novější model, tím lepší funkce. Telefony jsou rychlejší, mají lepší odezvu, nabízí nové funkce, mají stabilnější systém, ale hlavně mají další podporu. To je jeden z důvodů proč lidé svoje telefony mění třeba co dva roky, protože nechtějí riskovat že nebude prodloužena podpora a nebudou jim fungovat určité aplikace. Předejít se tomu dá tak že si buď koupíte nový model a nebo se spokojíte se základnějšími funkcemi.

apple airpods

Máte starší model?
V současné době je na trhu nejnovější model iPhonu s označením 15. model 6 a jeho varianty se dostaly na trh už okolo roku 2015. jde ten o poměrně starší telefon, který už se jako nový koupit nedá. Jestli ho máte a jste s ním stále spokojení, je to jen dobře, protože nebudete muset shánět nový telefon za desítky tisíc. Abyste mohli naplno a pohodlně využívat svůj iPhone 6, pořiďte si nějaké příslušenství pro Apple iPhone 6 Plus
Ipouzdro. Na co byste rozhodně neměli zapomínat?

  • Bezdrátová sluchátka pro skvělý poslech hudby
  • Obal nebo kryt abyste telefon ochránili před rozbitím
  • Chytré hodinky, které usnadní ovládání telefonu
  • Sportovní obal na ruku